TRILOGIE

TRILOGIE vzniká na bázi společných skladeb prověřených koncerty a doplňují je vlastní skladby
z tajných přihrádek zapomenutých šuplíků. Jarda a Mára jsou skladatelé a mají vlastní nápady, které však bez toho druhého stojí za starou bačkoru. K tomu se musí započíst nejdůležitější faktor – novátorské názory, feeling a smysl pro rytmiku nejmladšího člena Honzy. Takže hlavy dohromady a TRILOGIE je na světě. Krev, pot, slzy a beznaděj, ale taky adrenalin, nadšení a uspokojení z povedené, plnohodnotné práce. 13 našlapaných skladeb, které nenechají vydechnout a nutí poslouchat až do úplného konce. A tam je taky pravý bonbónek.

Jelikož je to první společné dílo, tak si kapela zakládá na co největším podílu na všech dílčích pracích. Je to takové neviditelné poděkování všem, kteří si desku poslechnou do konce.

Mára desku popsal jako ,,Krev, slzy, pot, radost, štěstí” (dle názorů kapely si to někde vypůjčil). A má naprostou pravdu je to deska plná emocí a každý si zde najde to své, ne-li úplně vše. (Mára je i právoplatným otcem desky, jelikož veškeré postprodukce jsou jeho prací.) Deska je zároveň odrazem tří hudebních dekád, které křižují kapelou, vychytané melodie a postupy spolu s progresivním článkem elektronické hudby doplněné o nespoutanou rytmickou sekci. Celé to dohromady dává jedno jediné – nový styl, specifický, který si kapela pojmenovala jako TRICORE.

Nemalou součást si na vzniku připisují také oficiální partneři desky, zároveň ale i rodinní příslušníci, kamarádi, ale hlavně i vy, pro koho je dílo ve výsledku tvořené. Vrátit kapele snahu vytvořit něco dokonalého pro své fanoušky může každý svou podporou – třeba jen laikem, poslechem, nebo i zakoupením některých z artefaktů.